WIGILIA 2022

Świąteczny czas w naszym przedszkolu to piękne chwile. Przygotowanie stołów na wigilię, odświętne ubrania, dekoracje sal, piękne występy, a na koniec wspólne kolędowanie i życzenia.

KOŁO KULINARNE ( ciasto)

Pamiętacie taką piosenkę : ,, żeby w domu było miło -tak, tak, tak; żeby coś dobrego było - tak tak, tak ; by pachniało wakacjami - tak, tak, tak - zrobię ciasto ze śliwkami TAK, TAK, TAK !". Nucąc tę piosenkę, dzieciaki z koła kulinarnego zabrały się z ochotą do pracy :)) A jaki był efekt - sami zobaczcie - aż ślinka cieknie !

ŚWIĘTUJEMY 11.XI

W tym roku Święto Niepodległości uczciliśmy : zapaleniem zniczy na grobie nieznanego żołnierza; występami o charakterze regionalnym w krakowskich strojach; własnoręcznie wykonanymi kotylionami oraz udziałem w ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła do hymnu". O godzinie 11.11 uroczyście odśpiewaliśmy hymn.