ZAJĘCIA DODATKOWE

JĘZYK ANGIELSKI -  dla wszystkich grup

Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu (wtorek lub czwartek) przez p. Magdę zgodnie z ustalonym harmonogramem. Lekcje języka angielskiego dosotosowane są do najmłodszych dzieci. Na zajęciach wykorzystywane są takie elementy jak piosenki, gry, zabawy, wyliczanki.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - dla wszystkich grup

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne dla prawidłowego rozwoju i korekcji wad postawy. Gimnastykę we wszystkich grupach prowadzi p. Kasia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki lub czwartki wg harmonogramu grup. Zajęcia rozpoczną się w XI lub XII 2024

ZUMBA KIDS - dla wszystkich grup

Zajęcia prowadzone przez Studio Ruchu NEW MOVE. Mają na celu rozwijać i zaspokajać naturalną ekspresję muzyczno-ruchową dzieci w każdym wieku. Lekcje odbywają się wg ustalonego harmonogramu, raz na tydzień.
Zajęcia będą się odbywać od X.2024

ZAJĘCIA RYTMICZNE  - dla wszystkich grup

Towarzyszy im atmosfera zabawy, a głównym celem jest: rozwijanie muzykalności dzieci, zamiłowania do muzyki, kształtowanie wrażliwości na muzykę, rozwijanie pamięci muzycznej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego. Odbywa się w formie zabaw ruchowych przy muzyce; naukę piosenek; grę na instrumentach, improwizacje ruchowe i muzyczne; naukę tańców dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci; zabawy i ćwiczenia uwrażliwiające na podstawowe elementy muzyki (tempo, dynamikę, wysokości dźwięków, metrum, budowę utworów).

Zajęcia prowadzone są przez panią Ewę raz w tygodniu w środy wg ustalonego harmonogramu.

LEKCJE RELIGII

aktualnie nie będą się odbywać z powodu braku katechety.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

INNOWACJE PEDAGOGICZNE i KOŁA ZAINTERESOWAŃ  2024/2025

Głównym założeniem prowadzonych przez nauczycieli innowacji jest zachęcanie dzieci do aktywnego poznawania świata, odkrywania ciekawych rzeczy, zdobywania nowych doświaczeń.
Tworząc innowację pedagogiczną mamy świadomość, iż obowiązkiem nauczyciela jest rozbudzenie ciekawości u dziecka oraz zachęcenie go do poznawania otaczającego świata.

Gr. III    kółko badawcze "Mali badacze" prowadzi p. Agnieszka

Gr. IV   kółko wokalno-taneczne "Roztańczone nutki" prowadzi p. Edyta

Gr. V    kółko plastyczne "Plastyczne przygody" prowadzi p. Magda i p. Marzena

Gr. VI   kółko plastyczne "Mały artysta" prowadzi p. Sylwia i p. Ania

kółko matematyczne " Matematyka u Pajacyka"  p. Agata i p. Ania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Telimeny 7, 30-838 Kraków

e-mail: p180@mjo.krakow.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.