WIELKANOC 2024

Z okazji świąt wielkanocnych przedszkolaki przygotowały mini występy dla przedszkola; śpiewająco składaliśmy sobie najlepsze świąteczne życzenia.

ZIELONY KĄCIK GR 1

W marcu, dzięki pomocy Rodziców założyliśmy zielony kącik (dziękujemy). Posadziliśmy nasiona rzeżuchy, różne cebulki kwiatowe (mieczyki, liatrop, azalia), rośliny zielone oraz wiosenne kwiaty jak żonkile, krokusy, bratki, szafirki. Pracy było dużo, ale udało się ! Codziennie obserwowaliśmy jak rosną i kwitną, puszczają liście i pąki. Dużo się nauczyliśmy o roślinach; o tym jak o nie dbać, czego potrzebują, co lubią, a czego nie. To była prawdziwa lekcja przyrody :)

DZIEŃ KOTA

17.02 OBCHODZILIŚMY DZIEŃ KOTA