Samorządowe Przedszkole Nr 180


FOTOGALERIA

Witajcie w galerii,
 tutaj możecie zajrzeć do naszego przedszkola :)
 
 
 
 
     
 
 

WARSZTATY ANI MANI - PRĄD

ZJAWISKO PRĄDU JEST NIEZWYKLE CIEKAWE - STARSZAKI MOGŁY POD OKIEM FACHOWCA BLIŻEJ SIĘ Z NIM ZAPOZNAĆ. BO CZYM WŁAŚCIWEI JEST PRĄD ? SKĄD SIĘ BIERZE? I DLACZEGO MÓWI SIĘ ŻE ,,PRĄD PŁYNIE" ? 

TEATRZYK ,,NAJWIĘKSZY SKARB

Wiemy jak zachować się w teatrze i z przyjemnością bierzemy udział w każdym spektaklu. Przedstawienie pt. ,,Największy skarb" upewniło nas w tym, że rodzina i przyjaciele są największym skarbem i , że przyjaźni nie można kupić za żadne pieniądze. 

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach przyrodniczych. Dowiedzieliśmy się nie tylko co dają nam drzewa i rośliny; jak wygląda las deszczowy, ale też wiele innych ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie.

WIELKANOC 2024

Z okazji świąt wielkanocnych przedszkolaki przygotowały mini występy dla przedszkola; śpiewająco składaliśmy sobie najlepsze świąteczne życzenia.

ZIELONY KĄCIK GR 1

W marcu, dzięki pomocy Rodziców założyliśmy zielony kącik (dziękujemy). Posadziliśmy nasiona rzeżuchy, różne cebulki kwiatowe (mieczyki, liatrop, azalia), rośliny zielone oraz wiosenne kwiaty jak żonkile, krokusy, bratki, szafirki. Pracy było dużo, ale udało się ! Codziennie obserwowaliśmy jak rosną i kwitną, puszczają liście i pąki. Dużo się nauczyliśmy o roślinach; o tym jak o nie dbać, czego potrzebują, co lubią, a czego nie. To była prawdziwa lekcja przyrody :)