KIERMASZ ŚWIĄTECZNY DLA CHOREGO KACPERKA

TEGOROCZNY KIERMASZ MIAŁ WIĘKSZE ZNACZENIE NIŻ ZWYKLE. POSTANOWILIŚMY WSPÓLNIE ( DZIECI, NAUCZYCIELE, RODZICE ) ZEBRAĆ FUNDUSZE DLA CHOREGO MALUCHA . PRZYGOTOWALIŚMY OZDOBY ŚWIĄTECZNE, KTÓRE PÓŹNIEJ MOŻNA BYŁO KUPIĆ. I  UDAŁO SIĘ !!!

ZEBRALIŚMY  :    2 306,39 ZŁ

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!

GRUPA VI - O POLSCE

W listopadzie, w ramach realizacji tematyki „Jestem Polką, jestem Polakiem” dzieci z grupy VI miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat naszego kraju. Kangurki zgromadziły różne pamiątki i symbole by zorganizować kącik wiedzy o Polsce. Umieściły w nim swoje skarby: widokówki, albumy, magnesy, pamiątki z podróży po Polsce, książki z podaniami i legendami oraz herby różnych miast. Dzięki temu dowiedziały się, że Polska to długa i wspaniała historia, ale też kultura, piękne pejzaże, niezwykły świat przyrody a przede wszystkim nasza Ojczyzna.

AKCJE CHARYTATYWNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

KOCHANI,

GORĄCO WAM DZIĘKUJEMY  ZA WŁĄCZANIE SIĘ W AKCJE DLA ZWIERZĄT :)))

AKCJA NA RZECZ FUNDACJI ,,SKRZYDLATY PIES" ZOSTAŁA JUŻ  ZAKOŃCZONA, ALE AKCJA ,,NAKĘTECZKA DLA KOTECZKA" NADAL TRWA.

MAMY WIELKĄ PROŚBĘ - ZBIERAJCIE  SAME NAKRĘTKI    TAKIE JAK SĄ POKAZANE  ( INNE NIE SĄ PRZYJMOWANE )

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.XI

BY UCZCIĆ ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W AKCJI  MEN  POD HASŁEM : ,,SZKOŁA DO HYMNU".

O GODZ. 11.11 ODŚPIEWALIŚMY MAZURKA DĄBROWSKIEGO, A POŹNIEJ GRUPA VI ZAPREZENTOWAŁA PROGRAM ARTYSTYCZNY Z TEJ OKAZJI.