Strona głowna  /  Kontakt

ZAJECIA DODATKOWE
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

JĘZYK ANGIELSKI -  we wszystkich grupach

Lekcje języka angielskiego są dostosowane do potrzeb najmłodszych słuchaczy i odbywają się we wszystkich grupach wiekowych. Nowatorski program nauczania  sprawia, że nauka języka angielskiego staje się także doskonałą zabawą. Na zajęciach wykorzystywane są takie elementy jak gry, zabawy i piosenki.
Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu zgodnie z ustalonym harmonogramem.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - we wszystkich grupach

Zajecia kompensacyjno-korekcyjne dla prawidłowego rozwoju i korekcji wad postawy. Gimnastykę we wszystkich grupach prowadzi p. Kasia.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu wg harmonogramu grup.

ZUMBA KIDS - we wszystkich grupach

Zajęcia prowadzone przez Studio Ruchu NEW MOVE przez p. Aleksandrę. Mają na celu rozwijać i zaspokajać naturalną ekspresję muzyczno-ruchową dzieci w każdym wieku. Lekcje odbywają się w czwartki wg ustalonego harmonogramu.

ZAJĘCIA RYTMICZNE  - we wszystkich grupach

Towarzyszy im atmosfera zabawy, a głównym celem jest: rozwijanie muzykalności dzieci, zamiłowania do muzyki, kształtowanie wrażliwości na muzykę, rozwijanie pamięci muzycznej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego. Odbywa się w formie zabaw ruchowych przy muzyce; naukę piosenek; grę na instrumentach, improwizacje ruchowe i muzyczne; naukę tańców dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci; zabawy i ćwiczenia uwrażliwiające na podstawowe elementy muzyki (tempo, dynamikę, wysokości dźwięków, metrum, budowę utworów).

Zajęcia prowadzone są przez panią Ewę 1 raz w tygodniu ( w środy ) wg ustalonego harmonogramu.

LEKCJE RELIGII

Odbywają się 1 raz w tygodniu w grupie V, VI  wg ustalonego harmonogramu

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

INNOWACJE PEDAGOGICZNE
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Głównym założeniem prowadzonych przez nauczycieli innowacji jest zachęcanie dzieci do aktywnego poznawania świata, odkrywania ciekawych rzeczy, zdobywania nowych doświaczeń. Tworząc innowację pedagogiczną mamy świadomość, iż obowiązkiem nauczyciela jest rozbudzenie ciekawości u dziecka oraz zachęcenie go do poznawania otaczającego świata.

w gr. II

KÓŁKO KULINARNE „AKADEMIA MAŁEGO KUCHARZA”

zajęcia prowadzi p. Dorota

KÓŁKO PLASTYCZNE „MAŁY ARTYSTA”