Strona głowna  /  DYŻUR WAKACYJNY 2021
DYŻUR WAKACYJNY 2021

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY DLA DZIECI Z INNYCH PRZEDSZKOLI

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 180  informuje, że na dyżur wakacyjny pozostało 6 wolnych miejsc  od 11.05.2021r. do 21.05.2021r. - w formie elektronicznej odbędzie się rekrutacja na dyżur dla dzieci spoza naszego przedszkola.

Aby zapisać dziecko należy pobrać wniosek z naszej strony internetowej, wypełnić, podpisać, potwierdzić w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko, ZESKANOWAĆ i przesłać na adres email: przedszkole180@poczta.onet.pl

Zapisy będą przyjmowane od dnia 11.05.2021r. od godz. 8.00 wcześniejsze zgłoszenia, bądź niekompletne dokumenty ( brak podpisu lub pieczątki z macierzystego przedszkola) NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

* W pierwszej kolejności pod uwagę będą brane deklaracje rodziców z przedszkoli, które są nieczynne przez dwa miesiące oraz kolejność zgłoszeń.

KARTA ZAPISU NA DYZUR WAKACYJNY

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że w okresie wakacji nasze przedszkole będzie pełniło dyżur w lipcu.

O zapisach do przedszkola decyduje dyrektor danej placówki.

Harmonogram przerwy wakacyjnej w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków w lipcu i sierpniu 2021 r. (kliknij tutaj).

Na dyżur wakacyjny do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Zgłoszenia na dyżur wakacyjny będą przyjmowane w dniach od 6.04. 2021 r. do 16.04. 2021 r.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Dzieci z innych przedszkoli, w miarę wolnych miejsc, będzie można zgłaszać od  11-21 maja 2021 r.

Ostatnia aktualizacja: 2021-05-03