DOKUMENTY i UPOWAŻNIENIA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA
DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DOKUMENTAMI PRZEDSZKOLA

1. PODSTAWA PROGRAMOWA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO 2017

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego wskazuje cel wychowania przedszkolnego, zadania profilaktyczno-wychowawcze przedszkola oraz efekty realizacji zadań w postaci celów osiąganych przez dzieci na zakończenie wychowania przedszkolnego.

2. STATUT PRZEDSZKOLA 2022
jest aktem wewnętrznego prawa, regulującym organizację pracy przedszkola i zasady jego działania

3. REGULAMIN ORGANIZOWANIA KRAJOZNAWSTWA i TURYSTYKI

ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ DZIECKA W WYCIECZCE

4. KONCEPCJA PRACY NA LATA 2019 - 2024
to ogólny plan działania społeczności przedszkolnej. Jest jak drogowskaz, który wskazuje kierunki pracy i rozwoju wszystkim jego członkom. Uświadamia celowość i wartość działania. Umożliwia wprowadzanie zmian i przyczynia się, przy wspólnym zaangażowaniu – do lepszej przyszłości.

5. STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Powyższy dokument został stworzony, aby zapewnić naszym wychowankom harmonijny rozwój w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku.

UPOWAŻNIENIA/ZGODY  :

6. UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA