ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJECIA DODATKOWE
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

JĘZYK ANGIELSKI -  we wszystkich grupach

Lekcje języka angielskiego są dostosowane do potrzeb najmłodszych słuchaczy i odbywają się we wszystkich grupach wiekowych. Nowatorski program nauczania  sprawia, że nauka języka angielskiego staje się także doskonałą zabawą. Na zajęciach wykorzystywane są takie elementy jak gry, zabawy i piosenki.
Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu w czwartki i wtorki przez p. Magdę zgodnie z ustalonym harmonogramem.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - we wszystkich grupach

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne dla prawidłowego rozwoju i korekcji wad postawy. Gimnastykę we wszystkich grupach prowadzi p. Kasia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki lub czwartki wg harmonogramu grup.

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - dla dziewczynek

Zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dziewczynek z grup III, IV, V, VI prowadzone raz w tygodniu wg ustalonego harmonogramu.

ZUMBA KIDS - we wszystkich grupach

Zajęcia prowadzone przez Studio Ruchu NEW MOVE przez p. Svietlana. Mają na celu rozwijać i zaspokajać naturalną ekspresję muzyczno-ruchową dzieci w każdym wieku. Lekcje odbywają się wg ustalonego harmonogramu, raz na tydzień.

ZAJĘCIA RYTMICZNE  - we wszystkich grupach

Towarzyszy im atmosfera zabawy, a głównym celem jest: rozwijanie muzykalności dzieci, zamiłowania do muzyki, kształtowanie wrażliwości na muzykę, rozwijanie pamięci muzycznej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego. Odbywa się w formie zabaw ruchowych przy muzyce; naukę piosenek; grę na instrumentach, improwizacje ruchowe i muzyczne; naukę tańców dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci; zabawy i ćwiczenia uwrażliwiające na podstawowe elementy muzyki (tempo, dynamikę, wysokości dźwięków, metrum, budowę utworów).

Zajęcia prowadzone są przez panią Ewę raz w tygodniu w środy wg ustalonego harmonogramu.

LEKCJE RELIGII

zajęcia prowadzone w gr V i VI w środy wg ustalonego harmonogramu przez p. Jakuba

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

INNOWACJE PEDAGOGICZNE
oraz KOŁA ZAINTERESOWAŃ
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Głównym założeniem prowadzonych przez nauczycieli innowacji jest zachęcanie dzieci do aktywnego poznawania świata, odkrywania ciekawych rzeczy, zdobywania nowych doświaczeń. Tworząc innowację pedagogiczną mamy świadomość, iż obowiązkiem nauczyciela jest rozbudzenie ciekawości u dziecka oraz zachęcenie go do poznawania otaczającego świata.

w gr. II

KÓŁKO WOKALNO-TANECZNE "ISKIERKI"

zajęcia prowadzi p. Kasia

-----------------------------------------------------------------------------------

w gr. III

PROJEKT EDUKACYJNY " ZABAWA SZTUKĄ"

zajęcia prowadzi p. Lesia

w gr. IV

KÓŁKO MATEMATYCZNE "RAZ, DWA, TRZY LICZYSZ TY"

zajęcia prowadzi p. Magda i p. Marzena

w gr. V

KÓŁKO PLASTYCZNE " MAŁY ARTYSTA"

KÓŁKO MATEMATYCZE "MATEMATYKA U PAJACYKA"

zajęcia prowadzą p. Dorota i Ania (wymiennie)

w gr. VI

KÓŁKO MATEMATYCZNE "ZABAWY I GRY LOGICZNE"

Zajęcia prowadzą p. Agata i p. Ela (wymiennie)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Telimeny 7, 30-838 Kraków

e-mail: p180@mjo.krakow.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.